ČeskyEnglish
 
Doprava ZDARMA se Zasílkovnou
 
​​​​​​

O mně

(S)tylové tutu sukně Cheremyha 

Vítejte v obchůdku ručně šitých tylových sukýnek!

Proč tutu? Nadšeně šiju od dětství, kdy jsem tvořila šaty pro Barbie. A pak jsem objevila nenápadný poklad – maminčinu knížku s návody na šití… a tím to odstartovalo. Od roku 1999 jsem absolvovala kurzy šití, abych uměla ušít oblečení nejen pro panenky, ale i pro sebe. Od té doby je téměř celý můj šatník hand made. 

Proč název Cheremyha? Díky kamarádce, která si takto upravila mé příjmení, už když jsme byly děti. Přirostlo mi k srdci a jméno jsem použila při studiu na ekonomce pro model vlastního podniku. Ano, byl to model zakázkového krejčovství Cheremyha! Po nějaké době jsem propadla kouzlu tylových tutu sukní. Ženy v nich vypadají jako princezny, cítí se pohádkově. Zkoušela jsem různé střihy a objevila ideální, který na postavě krásně splývá. Přestože nadýchaný, nerozšiřuje postavu. A od roku 2018 si můžete mé kvalitní, ručně šité tutu sukně objednat na www.tutusukne.cz nebo zakoupit v Praze v OD Kotva (Bibloo, 4. patro). 

Kdy je čas na tylovku tutu? Půvabně v nich vypadají sladěné družičky na svatbách. Ale taky holčičí parta při rozlučce se svobodou! Tylová tutu je pak krásná vzpomínka na tyto vzácné chvíle. Obléci ji neváhejte na maturitní ples nebo do divadla, na Vánoce i Silvestr. A protože jsou tutu sukně mimořádně fotogenické, udělají z vás hvězdu na rodinné fotce nebo fotosetu s miminkem. Stylistický tip: Když tylovku doplníte džínovou bundou a teniskami, máte super outfit do města! 

Vyberte si z mé tutu nabídky svou sukýnku snů a já ji pro vás ušiju!

 

Český výrobek.
Až k vám tylovka tutu dorazí, dejte ji vyvěsit – tyl se krásně narovná.

Tylovou sukni lze koupit / vyzkoušet v Praze:
BIBLOO, 4. patro OD Kotva
Náměstí republiky 656/8, Praha 1
Otevřeno Po–Ne 9–20h

 

Košík je prázdný

Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).
Facebook
 
0
725823865
ČeskyEnglish
 
© Tylové tutu sukně